Tähesaju kaubandus- ja vabaajapark

Tähesajus asuvad kaubanduspinnad ja äripinnad, mille peamisteks märksõnadeks on läbimõeldud ruumilahendused, head parkimisvõimalused, lihtne logistika ning madalad halduskulud kauplejatele. Tugevate kaubamärkide koondumine tekitab sünergia, mis on kasulik nii firmadele kui keskust külastavatele klientidele. Täna asuvad siin Bauhaus, Home4You, Hortes, Baby City/Toy City, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota (Elke Auto), Uuskasutuskeskus, A1000 Market jt tuntud kauplused, valmimas on uus ärimaja Tähesaju 3.

Tondiraba Jäähall on esimene ehitis suures Tondiraba Spordikeskuse kompleksis. Siin tegeletakse iluuisutamise, jäähoki, võrkpalli, käsipalli jm spordialadega, üks harjutusväljak on spetsiaalselt jääkeegli treeninguteks ja võistlusteks. Hea akustikaga peaareenil korraldatakse kontserte. Varsti valmib spordikompleksi järgmine hoone – 50-meetrise basseiniga ujula. Pikemas perspektiivis on siia plaanitud ka 9 rajaga golfiväljak ja majutushoone. Jäähalli kõrval asub kergliiklustee.

 

Mugav ostukoht teie klientidele

Tähesaju asub Tallinna kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel. Mugav parkimine ja kõigile huvitavad kauplused võimaldavad siin kogu perega mõnusalt sisseoste teha. Lasnamäe enam kui 112 000 potentsiaalset klienti ei pea Tähesajusse tulekuks kodust kaugele sõitma. Lisaks teenindab keskus ka kogu lähiümbrust: Pirita ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Kallaveret ja Muugat. Tänu oma suurusele ja silmapaistvate rentnike kooslusele on Tähesaju tõmbekeskuseks ligi 500 000 inimesele Tallinnas ja Harju maakonnas.

 

Alustame uut arendusetappi

2021. aastal valmib uus arendusetapp: äripind Tähesaju 3. Kuid juba täna tegeleme ettevalmistustega, et rajada järgnevatel aastatel uued kaubandus-ärihooned. Ootame oma rentnike hulka eelkõige spordi ja vaba aja veetmisega seonduvaid ettevõtteid ja toitlustusasutusi, aga ka kõiki teisi, kes soovivad arendada oma äritegevust heas asukohas ja soodsal pinnal sõbralike naabrite keskel.

 

Arendame kaubanduskinnisvara alates 2000 m2 vastavalt soovile.

Kui sinu sooviks on leida uus kaubanduspind või äripind, võta meiega ühendust!

 

Lisainfo:

Hindrek Leppsalu

info@tähesaju.ee

tel +372 679 9405